Časté otázky

Čo znamená - kapacita tonera je 2000 strán pri 5% pokrytí A4?

Je to mierka udávaná štandardne na celom svete, neznamená to že vytlačíte stále 2000 strán. 2000 strán vytlačíte v tom prípade ak tlačená informácia na stránke formátu A4 zaberie 5% plochy, ak tlačená informácia zaberie napr.10% plochy A4, kazeta na 2000 strán vydrží iba polovicu, t.j. 1000 strán, pretože tlačíte vlastne s dvojnásobným pokrytím. Spotreba tonerového prachu závisí aj od toho, čo tlačíte. Ak tlačíte napríklad veľa grafiky, spotrebujete aj veľa tonerového prachu. Tiež nadstavenie kvality tlače (jasnosť a hustota) môže spôsobiť rôzne odchýlky, čo sa týka počtu vytlačených strán - pozrite na príklady pokrytia tlače .


Čo mám robiť ak nenájdem potrebný typ toneru?

Ak ste nenašli čo hľadáte, obráťte sa na nášho online asistenta, prípadne nám zavolajte, alebo napíšte e-mail s požiadavkou. Naši pracovníci Vám radi pomôžu nájsť ten správny toner do Vašej tlačiarne.

 

Sú Vami predávané tonery bezpečné-môžu poškodiť tlačiareň?

Laserové tonery predávané našou spoločnosťou sú úplne bezpečné, preto poškodenie tlačiarne je skoro nulové , sú vyrábané pod prísnym systémom riadenia kvality, sú certifikované ISO 9001 (systém kvality) a ISO 14001 (systém enviromentálneho manažérstva) a sú testované priamo vo výrobe.


Ako zistím typové označenie môjho spotrebného materiálu?

Prečítajte si označenie na Vašom starom tonerovom obale alebo atramentovej náplni, alebo nám zavolajte, poprípade napíšte typ Vašej tlačiarne, radi Vám pomôžeme.