Vernostný systém eToner.sk

Odštartovali sme nový Vernostný Bodový Systém pre našich verných zákazníkov. Je určený pre Vás všetkých, ktorí pravidelne nakupujete tu, v našom online obchode etoner.sk a je to naše poďakovanie za dôveru, ktorú do nás vkladáte.

 

Čo je to vernostný systém eToner?

Ide o bonus pre Vás - body navyše pre každého online zákazníka tu, na www.etoner.sk. Bodové konto, na ktoré si zbierate body zo zaplatených objednávok, sa pre Vás vytvorí automaticky hneď pri registráciiPočet bodov, ktoré môžete získať kúpou, je vyznačený pri každom produkte zvlášťBody sa vždy po uhradení objednávky automaticky priradia na Vaše konto. Celkový stav Vášho bodového konta si zistíte vo svojom osobnom profile.

 

Ako celý proces funguje?

Zákazník si na stránkach www.etoner.sk vyberie z ponuky produkt napríklad toner Samsung SCX-4300 v cene 30.50 €. K produktu sú stanovené body v počte 3 ks. Po zaplatení objednávky zákazníkovi pribudnú na bodový účet 3 nové body. Tieto môže použiť napríklad už pri nasledujúcej objednávke alebo zbierať body ďalej, a použiť ich neskôr. Každý bod predstavuje zľavu vo výške 0,02 €.

 

Zásady bodového systému

  1. Do bodového systému môžu byť zaradení len zákazníci, ktorí sú registrovaní na stránkach spoločnosti ZVES, s.r.o.
  2. Body sú priraďované automaticky z riadne vystavených a zaplatených objednávok.
  3. V prípade, že zákazník si bude želať uhradenú objednávku stornovať, body budú z jeho účtu odpísané za stornovanú objednávku.
  4. Získané body sú neprenosné na iného zákazníka, platia len pre jeden používateľský účet.
  5. Body je možné využiť len ako zľavu na novú objednávku, finančné vyrovnanie nie je v rámci zásad systému prípustné a nie je naň žiadny právny nárok.
  6. Časové obmedzenie na vyčerpanie svojho konta sú 2 roky od poslednej aktivity na používateľskom konte. Po tomto termíne môže spoločnosť nazbierané body stornovať bez predchádzajúceho upozornenia používateľa.

 

Váš spoľahlivý partner eToner.sk